niedziela, 30 listopada 2014

...::: Kolejne oszustwa o kosmosie :::...

Ostatnie wydarzenia, które podały nam media odnośnie eksploracji kosmosu przykuły moją uwagę.1.  29.10.2014 eksplozja bezzałogowej rakiety NASA Antares tuż po starcie
2.  31.10.2014 (Halloween) katastrofa samolotu firmy Virgin Galactic, który miał odbyć próbny lot w kosmos
3. 12.11.2014 ponoć lądowanie sondy kosmicznej ESA ''Rosetta'' na komecie 67P.

Szczególnie zwróciłem uwagę na to drugie wydarzenie. Otóż od razu rzuca się w oczy o co w tym wszystkim chodzi. Pan Richard Branson wraz ze swoją firmą Virgin obiecał światu, że turystyczne loty w kosmos będą niedługo możliwe. Wielu wierzących w to ludzi z ogromnymi sumami pieniędzy na kontach chciało zrealizować swoje marzenie o locie w kosmos. Cierpliwość ich musiała się kończyć, gdyż to wynika z ich natury. Uważają, że za pieniądze mogą mieć wszystko. A skoro NASA lata w kosmos to znaczy, że oni też mogą i pragną tego bardzo. Rządowe agencje kosmiczne zadeklarowały się, że loty w kosmos nie będą dla turystów. Dlatego powstała idea firmy Virgin do przedłużania nadziei takim ludziom oraz do wyciszania kłopotliwych pytań.

I teraz nadszedł moment, gdzie albo musieli wyjawić prawdę całemu światu o kosmosie, albo szukają rozwiązań na przedłużenie tego kłamstwa poprzez np. niepowodzenia. Jest to jak najbardziej logiczne i pozwala im urwać kolejne dekady.

Poniżej spójrzcie na analizę tych wydarzeń, którą udostępniła Pani  ''Jezusnonstop'' 


Również widziałem na youtube nowe filmy ze stacji ISS. Muszę przyznać, że teraz robią wrażenie. Pełna profeska speców od efektów specjalnych. Gdyby nie poprzednie filmy buble, to ciężko byłoby mi uznać je za kłamstwo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz