środa, 28 września 2016

...::: Gdzie my w końcu żyjemy cz.9 :::...



Poniżej stara mapa bieguna północy:


Ciekawe mapy na stronie:
http://islandskort.is/en/

http://islandskort.is/en/category/list/12;jsessionid=8382C98A3AA7DCA229AE05168A1B9075
do ściągnięcia różne mapy północy ziemi z różnych lat:






Zapraszam do oglądania kolejnych filmów, które wyjaśnią o co chodzi w płaskiej ziemi:




Darling Park in Sydney:










Pokój Keneddy'ego:


Voliva :



Do kupienia:



Taka ciekawostka o naszej ziemi:
rzeka piasku i morze piasku







Mapa w Air Force One:




Dowodów na płaskość ziemi przybywa, tudzież dowodów na kłamstwa o ziemi kuli.

link do cz.8
link do cz.7
link do cz.6
link do cz.5
 link do cz.1

14 komentarzy:

 1. HITLER TEŻ KŁAMAŁ? http://www.kosmonautyka.pl/pierwsze-zdjecia-ziemi-z-kosmosu

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka ciekawostka. Ruch ziemi w okol własnej osi rozrysowany po orbicie około słonecznej nie pozwala na wykonanie zdiec poklatkowych gwiazd[chodzi o kola] ponieważ przypomina on rozciagnieta litere S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy będziesz płynął na statku , bez problemu zrobisz poklatkową panoramęcałego horyzontu , mimo iż ruch aparatu będzie przypominał wyciągnięte S

   Usuń
  2. To nie jest tak. Ziemia wykonując ruch obrotowy w okol własnej osi pokonuje w tym czasie 2600000km. Na strefe nocna przypada około 1000000km. Jest to niemal prosty odcinek. Poza tym gwiazda polarna jest poza orbita ziemi na co nikt nie zwraca uwagi. Biorac pod uwagę ten fakt nie jest również możliwe by maly woz w grudniu był odwrócony o 180* w czerwcu. Nastepna ciekawa sprawa. Slonce oswietla ziemie nie zwracając uwagi na to pod jakim katem jest nachylona. Zawsze to będzie polkula pionowa. [Warto mieć pod reka globus.] Przykladowo mamy czerwiec i grudzień. Godz.6 rano i 18 po polodniu powinny być jednakowo oświetlone a tak nie jest. W grudniu mamy ciemno. Marzec tez jest ciekawy.Godz.12 mamy na wprost slonca i okazuje się ze od godz.6 do 12 mamy bliżej niż od 12 do 18. We wrześniu jest odwrotnie.

   Usuń
  3. Jakie dywagacje się tu odbywają :) Dla mnie logicznym jest, że Ziemia to kula i w żadnym wypadku nie jest płaska :)

   Usuń
 3. Cień na półkuli południowej wędruje w odwrotną stronę do wskazówek zegara a to znaczy że na 100 procent ziemia jest kulą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bzdury opowiadasz koleżko. Na południu np w Australii tez sa zegary słoneczne, i nie mają tarczy rozrysowanej od tyłu.

   Usuń
 4. Co do wpisu z dnia 1/11/2017 zaszła pomyłka. Jest to nieprawda. Na płaskiej ziemi zachodzi takie same zjawisko. Sorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do wszystkich których interesuje temat płaskiej ziemi. Podam przykłady które każdy może zweryfikować co do trafności teorii heliocentrycznej.
  1.Wracając do wpisu z dnia11/23/2016 należy jeszcze dodać że cień o godz.12(na globusie) od stycznia do czerwca coraz bardziej zaczyna się odchylać od kierunku północnego. Na płaskiej ziemi jest to niemożliwe. Każdego dnia o godz.12 zgodnie z kompasem, cień pokazuje północ.
  2. Ziemia z tą sztywną osią obiegając słońce jest wahadłem w ruchu kołowym.
  3.Orbita ziemi liczy 360*. Obrót ziemi wokół własnej osi liczy 360*. Ziemia każdego dnia żeby trafić w godzinę 12 musi doskoczyć 0,25* co=4min. . W trakcie tego doskoku wykonuje również ruch po orbicie o którym nigdzie niema mowy. W sumie daje to ponad 1 dzień nadrobiony.
  Pozdrawiam.
  Emilio.

  OdpowiedzUsuń
 6. Do wpisu z 2017.dnia 1/20/. Jest ,,0,25* co=4mm" a ma być 0,25* co=1min. razy 4min. co daje 1*.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ziemia jest płaska a Ronald Wyatt to dobry człowiek, który mówi prawdę a NASA robi zdjęcia kamerą rybie oko

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak to jest ze światłem gwiazd w modelu płaskiej ziemi? Gwiazdy znajdują się na wysokości 6000 km od powierzchni ziemi, a średnica nieba to 24000 km. Gdyby wszystkie gwiazdy emitowały światło na odległość 6000 km, to całe niebo musiałoby świecić intensywnym blaskiem. Proszę o wyjaśnienia, jeśli czegoś tu nie rozumiem albo coś mylę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli nasza planeta jest płaska to jak wytłumaczyć że inne planety są okrągłe ? :)
  a tak serio to też mnie bardzo ciekawi ten temat :D

  mój blog o sieci 5G i jego niebezpieczeństwie.

  OdpowiedzUsuń