wtorek, 2 grudnia 2014

...::: Riese i inne tajemnice II Wojny Światowej :::...

Z powodu braku wolnego czasu nie będę przedstawiał tutaj żadnych dowodów, ale przez wzgląd na ciekawy i wciąż świeży temat zareklamuję osobę Darka Kwietnia z Głuszycy (Dln. Śląska), który odkrywa przed nami tajemnice III Rzeszy oraz prawdę historyczną. 


Gdyby ktoś nie wiedział Darek skupia się przede wszystkim na tajemnicy RIESE (pl: OLBRZYM), czyli kompleksu zbudowanego przez Niemców przed i w czasie wojny I i II na terenach Dolnego Śląska i Czech. Zakłada się, że obszar Riese obejmował  Wrocław -> Legnicę -> Jelenią Górę -> Harrachov ->  Trutnov -> Kłodzko, a jego ścisłe centrum to okolice Głuszycy (miasta w którym wychowywał się Darek), czyli Walim, Rzeczka, Bielawa, Mezimesti, Wałbrzych. 

Informacje znajdziecie na stronie Darka: http://moje-riese.blogspot.com/ lub wpiszcie w youtube ''Dariusz Kwiecień'' też jest sporo filmów

Polecam wszystkim, gdyż część tych informacji pomaga w zrozumieniu Biblii, a część tej historii może mieć jeszcze wpływ na nasze życie i otoczenie. Dużo informacji, ale na zbliżające się długie zimowe wieczory uważam się że warto poświęcić czas rezygnując np. z TV.

Obiekt RIESE to prawdopodobnie NAJWIĘKSZA TAJEMNICA II WOJNY ŚWIATOWEJ


Dowiecie się np. o firmie Bayer (producent leków np. słynna dzisiaj Aspirine C), która testowała leki w obozach koncentracyjnych (Auschwitz) i obozach zagłady (Birkenau). 

poniżej schwartz thule 


1 komentarz:

  1. Dzięki za ten link, bo byłem w tej Głuszycy i w zamku Książ i zrobiło to na mnie ogromne wrażenie, a nikt nie był w stanie wyjaśnić co tam się działo.

    OdpowiedzUsuń