środa, 11 marca 2015

...::: Wojna, ale beze mnie :::...

cytuję:

,,Premier Ewa Kopacz podpisała rozporządzenie w sprawie wprowadzenia obowiązkowych ćwiczeń wojskowych. - To jest prawna możliwość odbycia szkolenia wojskowego przez tych, którzy byli na kwalifikacji wojskowej, a w wojsku nie byli. Czyli wojsko nikogo nie będzie wzywać - przekonywał w rozmowie z TVN24 gen. Bogusław Pacek. '',,Polska szykuje się na wojnę. Premier Ewa Kopacz z Platformy Obywatelskiej, już miesiąc temu podpisała rozporządzenie, które do dzisiaj pozostawało nieznane. Otwiera ono możliwość wzięcia w kamasze dosłownie każdego z nas. Nagle okazało się, że chodzi nie tylko o rezerwistów, ale i takich "żołnierzy", którzy nigdy w armii nie byli i zostali przeniesieni do rezerwy bez odbywania służby wojskowej.''

Widzę do czego to wszystko dąży i od dawna jestem na to przygotowany.
Oświadczam, że do wojska nie pójdę, nie będę walczył w obronie państwa ani tym bardziej atakował.
Jedynie w obronie siebie i swoich bliskich stanę do walki. Ale z miejsca się nie ruszam.
I nie uważam się za tchórza, wręcz przeciwnie. Nie boję odwrócić się od państwa, gdyż ono cały czas skierowane jest dupą w moją stronę. Nie boję się konsekwencji i będę walczył SŁOWEM przeciw rządom państw.


Jeżeli te satanistyczne debile z RZĄDU myślą, że obywatele poraz kolejny dadzą się nabrać na te sztuczne wojny, to się zdziwią. Jeżeli ktoś z władzy czyta tego posta, to wiedz, że takich jak ja jest coraz więcej. A to my stanowimy potencjalną armię ... pacyfistów.Nie uda się im to, co zrobili w okresie między wojennym. 
Tym razem niech RZĄD walczy za mnie ... chętnie popatrzę na takie igrzyska :)

Marka 13: (7) A gdy usłyszycie o wojnach oraz wieści wojenne, nie trwóżcie się; musi się to stać,
ale to jeszcze nie koniec.
Bracia i Siostry, nie martwcie się. Bóg jest z nami, a Jego Syn przywdziewa już ''zbroję''.

1 komentarz:

  1. Ja też nie pójdę na wojnę. W rozmowie ze znajomymi czy pójdą na wojnę, to mówią że nie pójdą za państwo które nas niszczy.
    Dużo ludzi jest przeciw wojnie i państwu.

    OdpowiedzUsuń