czwartek, 22 stycznia 2015

...::: Mariusz Szczytyński Syjonistą :::...

Polski przodownik teorii niebocentrycznej może być żydo-syjonistą lub masonem.
 Cosik nienaturalnie mu to wyszło, sami zobaczcie i oceńcie od 52 sek:


Uwaga:

Z powodu największej poczytności tematów o PŁASKIEJ ZIEMI (,,gdzie my w końcu żyjemy'') oraz powyższego tematu o P. Mariuszu, który  propaguje fałszywą teorię niebocentryzmu, podaję odnośnik do materiałów, które przedstawiają kontrargumenty dla P. Mariusza, czyli że ZIEMIA jest PŁASKA.

7 komentarzy:

 1. możliwe że nim jest.O ludziach którzy wierzą że ziemia kręci się wokół słońca nazywać wyznawcami szatana jest nie zgodne z nauką Chrystusa. ale to Bóg go osądzi. tak jak każdego z nas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. roman1984 / Prosze nie mylić Chrystusa z Kopernikiem. Słowa Jezusa w żadnym stopniu tego nie potwierdzają.

   Usuń
  2. Przestancie z tym Jezusem Chrystusem bo to bòg babilonu natomiast Pan Zastepòw to nasz czlowiek, w dodatku Polak. Jezus Chrystus tlumaczy sie Je z ust chytruss- ostatnie dwie litery oznaczaja synagoge szatana - wytwòr upadlego aniola w biblii nazywanego Cyrusem. Biblia byla kodowana w jezyku polskim w duzej mierze ale takze w innych slowianskich. I tak antychryst oznacza przeciwnika tego (je z ust chytrussa)pozeracza ludzkich duchòw.

   Usuń
 2. No to mamy małą perełkę. Na co ja się jeszcze natknę?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyżby potwierdził to o czym sam mówił 90% prawdy i 10 % jadu??? Człowiek szuka prawdy a tu się znowu jakiś znak masonów pojawia,aż żal się robi wszędzie są chociaż sam się nieraz przyłapałem na nieświadomym zrobieniu 6 jak w pkt.16(symbole j,w) pokazując,że jest ok.Z drugiej strony jego gest jest trudny do zrobienia przynajmniej przypadkowo sam nie wiem ale pozdrawiam wszystkich szukaczy prawdy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hahaha to jedyne co moge powiedziec o waszej plaskiej ziemi,niebocentryzmie,bogu i innych pierdolach. Tracicie zycie i czas na cos czego nigdy nie pojmiecie ale plaska ziemia? No czy wy kurwa normalni jestescie?

  OdpowiedzUsuń
 5. MARIUSZ SZCZYTYŃSKI zaprzecza jakoby ziemia byla plaska Niebocentryzm wyklucza plaska ziemie , takze autor tego postu to kretyn lub mial na celu wrobienie pana Mariusza w jakas herezje

  OdpowiedzUsuń