wtorek, 25 listopada 2014

...::: Kim dla Ciebie jest Papież ? :::...

Dla mnie był Ojcem Świętym, Zwierzchnikiem Kościoła katolickiego, biskupem Rzymu, pielgrzymem,  naśladowcą Chrystusa (tak jak Apostołowie), przedstawicielem ludzkości, osobą przykładną, oddaną prawdzie, niosącą pokój, szczerą i wytrwałą w swojej misji, powołany przez Boga do szerzenia ewangelii itp

Jakże bardzo myliłem się w tych wierzeniach. Pamiętam wizytę JP II w swoich stronach, gdzie można było stanąć przy ulicy i czekać na jego przejazd. Jak ludzie dziwili się , że nie byłem go zobaczyć, że taka okazja nie zdarza się często, może jedyny raz. Jak chorował i umierał, to media tak czule relacjonowały te chwile, że płakałem pół nocy po ogłoszeniu jego śmierci. Tak właśnie działają media, przecież ja go nie znałem osobiście.

Dzisiaj widzę to wszystko zupełnie odwrotnie. Owszem obserwuję papcia, ale pod innym kątem. Dzisiaj zaciekawiła mnie jego wizyta Parlamencie Europejskim  w Strasbourgu, gdzie po 26 latach pojawił się tam po raz drugi (w 1988r był JP II).Co go skłoniło do pojawienia się w tym miejscu ? Czyżby miało to związek z przeróżnymi kłamstwami ogólnoświatowymi, które powoli, ale wszystkie na raz wychodzą na światło dzienne. Że ludzie budzą się i otwierają oczy w tym całym matrixie kłamstwa.
Czy sataniści nie wiedzą co robić ? Czyżby wsparcie demonów osłabło ? Może Chrystus zbliża się do nas, a oni to widzą i chcą reagować. Może nie udaje się wywołać III wojny światowej, pomimo że kasa z Watykanu płynie nieprzerwanie ?  A jeżeli ma to związek z jego rychłym odejściem ( tak jak Benedykcik podkulił ogon i schował się do dziurki) z powodu oskarżeń i wyroku skazującego ? Może już go próbują jego najbliżsi współsataniści wydać na osąd ? Może ma kilku kretów w swoim otoczeniu, którzy zeszli ze ścieżki grzechu i chcą odkupić swoje winy. Może dostał reprymendę od lucyfera i teraz próbuje wszystkiego, żeby jeszcze trochę być wiarygodnym. A może czuje, że świat odwraca się od Wielkiej Nierządnicy i że dni Watykanu są policzone, może była to wizyta błagalna. 

Sami widzicie, że powodów było mnóstwo. Mi się wydaje, że skoro pojawił się osobiście, to znaczy że to Watykan potrzebuje pomocy od innych narodów i władców. Nie wiem dokładnie o jaką pomoc chodzi, ale przypuszczam, że rola Watykanu na tle świata (głównie Europy) słabnie i niedługo mogą nas mile zaskoczyć informacje o pewnych zmianach.

Spójrzcie na wcześniejszą wizytę papieża :Poniżej fragment z dzisiejszego przemówienia:


Tym którzy nadal wierzą w szczere intencje papieża zadaję pytania:

- dlaczego papież od wieków mianuje się ''ojcem świętym'' skoro Bóg tego zabrania (patrz Biblia) ?
- dlaczego papież od wieków nosi na sobie dwuznaczne symbole nie związane z Biblią, ale związane np. z kulturą starożytnego Egiptu ?
- dlaczego papież od wieków uprawia bałwochwalstwo, skoro Bóg tego zabronił w drugim przykazaniu ?
- dlaczego papież co chwile zmienia przepisy np. mięso w piątek, homoseksualizm, antykoncepcja, świętowanie, aborcja itd skoro Bóg wyraźnie powiedział jak mamy się do tych problemów ustosunkować ?
- dlaczego papież wdaje się w politykę a nie szerzy Ewangelii ?
- dlaczego papież chowa się za murami swojego państwa lub swojego papamobile, czyżby bał się śmierci ?
- dlaczego papież schodzi ze swojego stanowiska, czyżby Bóg go nie chciał ?
- dlaczego papież całuje koran ?
- dlaczego papież wydaje rozkazy ?
- dlaczego papież chroni księży - pedofilów ?
- dlaczego papież wywyższa królową niebios ?
- dlaczego przemówienia i głębokie słowa papieża np. nt. pokoju na świecie nie mają żadnej mocy 
- dlaczego papież wymyślił księżom celibat, skoro apostołowie mięli żony
- dlaczego papież posiada gwardię szwajcarską, skoro cały świat go miłuje, bo tyle dobra daje
- dlaczego papież nie ma daru Ducha Świętego i nie ma mocy wypędzenia demonów i uleczania chorych (tak jak Apostołowie) ?
- dlaczego papież kłamie ? (dlaczego wmawia nam, że sam wierzy w wielki wybuch i wszelkie teorie naukowców)To nie jest tylko jeden grzech który on popełnia, który zdarzyć się może każdemu (nawet papieżowi). To jest ewidentny satanizm. Jeżeli robimy coś na przekór Bogu to robimy zgodnie z naukami szatana ... czyli nazywa się to SATANIZM.

1 komentarz:

  1. Msze katechizm relikwie są żywym przykładem satanizmu. Nikt kto krzyżuje Boga choćby w myślach nie osiągnie zbawienia!. A jeżeli dalej cywilizacja na czele z rządami i mediami będzie wspierać tę nierządnice polityczną to doprowadzi to do totalnej zagłady cywilizacji. Karol Wojtyła pseudonim artystyczny"Jan Paweł II"jest opisany w Biblii jako fałszywy prorok! I nie trzeba studiować teologii aby zrozumieć dokąd "oni" was tak naprawdę prowadzą!.

    OdpowiedzUsuń