sobota, 26 lipca 2014

...::: Upadek Watykanu :::...


To się już dzieje !


________________________________________________________________________________________

Dlaczego świat nadal milczy?


Jednomyślny wyrok Trybunału brzmi: trzej oskarżeni, Jorge Bergoglio, Adolpho Pachon oraz arcybiskup Justin Welby zostali uznani winnymi zarzucanych im oskarżeń, zbrodni przeciwko ludzkości, w tym masowych morderstw oraz handlu ludźmi oraz osobistego zaangażowania się w owe przestępstwa. Ich wina została w pełni przedstawiona oraz udowodniona w sposób nie budzący jakichkolwiek wątpliwości przez Prokuraturę.

Odmowa oskarżonych - do potwierdzenia lub zanegowania aktu oskarżenia - zmusiła Trybunał do rozważenia ich milczenia jako aktu przyznania się do przedstawionych zarzutów. Ten precedens udowodnił, że milczenie, którym pozwany odmawia ustosunkowania się do zarzutów w przypadku tak olbrzymiej wagi oskarżeń, stanowi podstawę do wydania legalnego wyroku skazującego oraz ustala władców oraz głów państwa i kościoła za odpowiedzialnych owych zbrodni.

W tym precedensie, Wysoki Trybunał ustanowiony przez Parlament Anglii uznał, że milczenie głów kościoła oraz państwa odnośnie oskarżenia o zbrodnie przeciwko ludzkości stanowi akt przyznania się oskarżonych do przedstawionych im oskarżeń. (Styczeń 22, 1649)

Znacznie więcej w linku....


http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/dzieja-sie-bardzo-dziwne-rzeczy-w-watykanie,1239-510.html#32261


...........................................................

Król tego świata, papież Franciszek został skazany na dożywocie za zbrodnie przeciwko ludzkosci!

A niemal cały świat zgodnie... milczy! Czy istnieje jakakolwiek logiczna przyczyna, wyjaśniająca owo milczenie?

Co jest zadziwiające w tej sytuacji - mas media zgodnie milczą i ogólnie dba się o to, aby temat wyroku wobec oskarżonych zabić... milczeniem. Owo milczenie jest jednak nad wymiar wymowne i nasuwa się wiele sugestii i pytań w związku z wydanym prawomocnym wyrokiem.

Jeżeli papież jest niewinny i nikogo nigdy nie zamordował - sprawa jest niezwykle prosta.

Należy aresztować ludzi zniesławiających papieża, ponieważ istnieje odpowiednie prawo w niemal każdym państwie, chroniące obywateli przez zniesławieniem. Jeżeli ITCSS.ORG kłamie, trzeba postawić tych ludzi przed sądem i zrobić przewód sądowy, który z łatwością udowodni bezpodstawne oskarżenia a media przedstawią masowe sprawozdania z niezwykle okrutnej akcji sądu, który kłamliwie zniesławił głowy kościołów oraz stanu.

Takiego kalibru kłamstwo MUSI być ukarane!

Sąd powinien być pokazowy, aby w przyszłości nikt nigdy nie odważyłby się zniesławiania ludzi na najwyższych pozycjach naszej cywilizacji.

W ten przecież sposób najprawdopodobniej oszkalowano nie tylko papieża, ale także byłego generała Jezuitów, Adolpho Pachona oraz arcybiskupa Canterbury, Justina Welby, głowę kościoła anglikańskiego.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Justin_Welby

Na dokładkę owa organizacja oskarżyła i skazała za identyczne zbrodnie koronę brytyjską a także rząd Kanady. Nie wiem, jak jest w innych państwach, ale w Australii nie wolno publicznie krytykować królowej Elżbiety.

Były nawet skandale tego typu, kiedy nasz premier John Howard dotknął ramię królowej, co jest rzeczą nie do pomyślenia w kwestiach etycznych. Media australijskie i brytyjskie były oburzone i pisano o tym przez ładnych kilka dni.

Tymczasem ludzie pod kierownictwem Kevina Annetta z ITCCS.org tytułują najwybitniejsze osobistości, jak członkowie korony brytyjskiej oraz przywódców  kościołów, anglikańskiego oraz Kościoła Katolickiego skazanymi zbrodniarzami przeciwko ludzkości.

Mówi się o nich, że są mordercami niewinnych dzieci oraz ich masowymi handlarzami wspierającymi pedofilię, prostytucję, porywają dzieci oraz składają niewinne dzieci w nieludzkich cierpieniach... szatanowi.

Zadajmy sobie kilka pytań?

Czy osoby oskarżone i skazane są rzeczywiście niewinne?

Dlaczego osoby skazane nie działają tak, jak osoby niewinne i nie domagają się ukarania ludzi zniesławiających najwyższe eszelony naszej obecnej cywilizacji?

Dlaczego nie wolno ubliżać publicznie Islamowi, ISIS, nie można mówić niczego przeciwko mniejszościom narodowym, nie wolno negować holokaustu, obrażać Żydów a wolno obrażać papieża, królową i innych ludzi? Istnieje prawo zakazujące tzw. mowy nienawiści. Nie wolno obrażać gejów czy lesbijek ale wolno pluć na królową Elżbietę i papieża?

Nie wolno negować Holokaustu ale wolno zniesławiać papieża?

Katolicy także nie bronią papieża i nie oburzają o takie bezpodstawne plotki czy oskarżenia. Nie słyszy się także o jakiekolwiek religii spod parasola Watykanu, która domagałaby się wyjaśnienia owych oskarżeń.

Świadkowie Jehowy - http://www.jw.org/pl/publikacje/

Nic na ten temat. a przecież nazywają Watykan Babilonem Wielkim.
http://www.jw.org/en/ Po angielsku także nic na ten temat nie ma.

Adwentyści - http://www.adwent.pl/ A przecież tak gorliwie głosili Watykan jako Bestię czasów końca! Prawomocny sąd wydał wyrok na ową Bestię, a Adwentyści także się nie radują. A przecież ADS wydało tyle filmów na temat Watykanu, tyle się napracował prof. Walter Veith.

I Nic!

Ani słowa, ani śladu radości czy podniecenia z powodu bliskości wypełnienia się tak znaczącego proroctwa.

Nie ma także ani śladu oburzenia z powodu 'fałszywych' oskarżeń. Nikt nie nawołuje do akcji aresztowania członków ITCSS.ORG. Nikt nie nawołuje do jakiegokolwiek śledztwa.

Niemal nikt nie cieszy się z wydanego wyroku oraz ewentualności zniszczenia przez Boga Wielkiej Nierządnicy i bliskości Królestwa Bożego na ziemi.

Ale istnieje jedna hipoteza, która zdaje się wyjaśniać ową zadziwiającą ciszę medialną i religijną w tak witalnej kwestii.

A może skazani boją się rozgłosu mediów, które może spowodować masowy napływ świadków ich wielu zbrodni w wielu innych krajach?

Skoro media milczą, jest także zrozumiałe, że są one kontrolowane przez Watykan i koronę brytyjską. Dlatego ich chronią milczeniem.

Skoro media milczą, zachęcam wszystkich czytelników do masowego rozpowszechniania tych informacji, podawania linku do tego artykułu, przesyłania linku emailami, umieszczania owej informacji w każdym możliwym i dostępnym miejscu.

Prawda MUSI ujrzeć światło dzienne, zgodnie z proroctwem Isusa Chrystusa.Mat 10:26 "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione...

Stańmy się tymi, którzy wypełniają owo niezwykłe proroctwo!
________________________________________________________________________________________ 
skopiowane ze str. http://www.proroctwa.com/dlaczego-swiat-milczy.htm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz