wtorek, 15 lipca 2014

...::: Pranie mózgu :::...

Jest to bardzo ważny temat, który pomaga zrozumieć to co się dzieje w około nas.
Muszę przyznać się, że i mnie bardzo dokładnie wyprano mózg. Ważne jest, aby każdy jak najszybciej zdał sobie z tego sprawę i wewnętrznie przyznał się do tego wstydliwego faktu.

Spróbujmy zastanowić się razem nad poniższymi pytaniami:

1. W jaki sposób ludzie mogą mieć wyprany mózg ?
2. Kto nam to robi ? Komu zależy, żeby wszyscy na świecie żyli w niewiedzy i kłamstwie ?
3. Dlaczego nam to robią ?
4. Jak poznać, że ktoś jest  pod wpływem kontroli umysłu ?
5. Jak z tym walczyć ? Co mamy robić ?
6. Co jest w końcu prawdą i komu wierzyć ?


Ad.1
Już od początku naszego istnienia tj. w beztroskim życiu dziecka zostają narzucone nam prawa, obowiązki, kanony etyczne, które nie wychodzą od rodziców, lecz z systemu państwowego.
Rodzice nie chcąc łamać prawa oraz idąc za grupą, poddają się wszystkiemu, co im się nakazuje poprzez system.
Tylko w skrajnych przypadkach obywatele, którzy czują ucisk (zagrożenie życia) i z pomocą szczęścia jednoczą się we wspólnym celu, próbują przeciwstawić się systemowi. Tak wybuchały rewolucje, które przy odrobinie szczęścia zmieniały system. Niestety wszelkie wywalczone zmiany to złudny, krótkoterminowy spokój, który pod innym szyldem kontynuuje  poprzednie zadania.

Czyli mamy dziecko, które w wieku 6 lat idzie do przedszkola i nabywa ''wiedzy''. Ma to również inne znaczenie dla systemu państwowego, ponieważ odrywa się je od rodziców, którzy nie zdążą przekazać dziecku rodzinnych wartości, zdobywanych z pokolenia na pokolenie.
Dzisiejszym rodzicom jest to na rękę, ponieważ system zmusił obydwoje do podjęcia pracy dla KOGOŚ (około 9 godz. + dojazdy).
W tym czasie nasze dzieci kształtowane są tak, jak chce tego szkolnictwo, czyli państwo.
Uczy się nas, że szczepienia są jedynym ratunkiem na choroby, dlatego bez dyskusji dajesz sobie oraz dziecku 2 letniemu wprowadzić wirusa do organizmu oraz innych trujących substancji, o których ci nie mówią.
Dawniej nie było szkolnictwa i cała wiedza przekazywana była przez rodzinę. Rodzina to klucz do sukcesu. Wielkich majątków dorabiały się rodziny, które z pokolenia na pokolenie przekazywały sobie wiedzę oraz doświadczenie i które nie przerywały ciągu pokoleniowego.
Dzisiaj mamy głęboki niż demograficzny o którym głośno nie mówi się. Przecież im więcej mamy dzieci, tym nasza rodzina ma większe szanse na przetrwanie i dobrobyt.

Dorzućmy jeszcze instytucję pt. kościół, która uczy nasze dzieci katechizmu zamiast Biblii. Uczy modlitw do Maryi zamiast do Boga. Narzuca nam swoje prawa zamiast praw Bożych.
Po prostu odciąga nas od Boga a przybliża do bałwochwalstwa.

Do tego w domu wszyscy oglądają telewizję, która pokazuje ci jak masz żyć. Która przesiąknięta jest kłamstwem, przeróżnymi zboczeniami, która ma ci zabrać jak najwięcej czasu. A co najważniejsze, zmusza cię do NIE MYŚLENIA.


W ciągu dnia mamy zbyt mało czasu, żeby spokojnie pomyśleć. Dlatego cała nasza wiedza opiera się na informacjach zaczerpniętych z telewizji, z radia, z czasopism i internetu. Jeżeli masz dostęp do internetu, a wiem, że masz bo czytasz ten artykuł, to masz o tyle szczęścia, że część tych informacji jest prawdziwa.

To nie jest przypadek, że nasze życie wygląda teraz tak tragicznie, bez perspektyw i w ciągłym strachu o przetrwanie. Taki jest system. Tak stworzono tę skomplikowaną machinę. I wiesz co?   ... oni stworzyli to specjalnie ! Z pełną świadomością i konsekwencjami dla wszystkich ludzi.
Ale ty masz się nad tym nie zastanawiać ! Ponieważ gdy zaczniesz się zastanawiać to odkryjesz, że coś tu nie gra. A przecież im jesteś głupszy, tym łatwiej tobą manipulować. Niestety żyjemy w ''matrixie''. Karmią nas kłamstwem na każdym kroku.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ad.2
Tylko szatan mógł tak pokierować ludzkością, żebyśmy doszli do miejsca, w którym jesteśmy.
Oczywiście osobiście tego nie robi. Ma swoje demoniczne siły, ale jego największą bronią jest kuszenie. Kusił odkąd pojawił się pierwszy człowiek - Adam. Poprzez kuszenie jednoczy sobie ludzi, którzy stojąc po jego stronie, działają na niekorzyść innych braci i sióstr. Można powiedzieć, że przez te wszystkie lata doszedł do  perfekcji, ponieważ przynajmniej 90 % rządów światowych jest na jego usługach.
Powolny proces wdrażania szatańskiego planu poprzez rządy wszystkich państw przyzwyczaja obywateli do tego, że tak musi być. Ludzie są tak wspaniali, że potrafią się zaadoptować do bardzo trudnych warunków życia. Stąd nasza bezsilność wobec tych zmian.

A teraz wyobraź sobie, że wszystkie:
- media,
- większe korporacje,
- religie
- rządy,
- pieniądze
są w rękach szatana.

Możliwe ? Oczywiście, przecież to obecny władca na ziemi (cichy i ukryty). Przez te wszystkie lata skusił ogromną ilość osób.
Słyszałeś o ''pakcie z diabłem'' ? To nie bajki. Ludzie (głównie celebryci) z przemysłu muzycznego potwierdzili ten fakt.
Czy mając taki potencjał nie mógłbyś sam kontrolować wszystkich ludzi na ziemi ? Szatan nie może być inteligentniejszy od ludzi, ponieważ gdyby był, to by tak nie postąpił.  Nie sprzeciwiłby się komuś, kto jest od niego mądrzejszy. szatan  jest po prostu głupio sprytny.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ad.3
Głównym celem prania mózgu jest wyniszczenie jak największej liczby ludzi. Oczywiście jest to jedna z metod, które szatan wykorzystuje. Kłamstwa, które serwuje nam świat oddalają nas od Boga. Spójrzmy na poniższe problemy:
- kościół, który narzuca nam swoją fałszywą wiarę
- różne religie, które wprowadzają zamieszanie w historii świata, które doprowadzają do konfliktów na tle wyznania, które zniekształcają Biblię lub dodają swoich innych bogów.
- medycyna  + farmakologia, która powoli zabija organizm i nienarodzone dzieci
- teoria ewolucji, która pomija Boga i stawia nas na równi z bakteriami
- wiek Ziemi, który oddala nas od prawdziwych wydarzeń, a które wydarzyły się niedawno
- teoria wszechświata i teoria heliocentryzmu, która umieszcza Boga gdzieś daleko lub całkowicie Go pomija


Jest tego mnóstwo. Wierząc światu nie dożyjemy 120 lat. Obecnie na taki wiek zaprojektowany jest człowiek. Natomiast nasi najbliżsi umierają w wieku 25 lat na białaczkę ! Jeszcze dobija się ich osłabiając organizm chemią albo radioterapią. Czy widzisz, że coś tu nie gra ??? Od lat pracują nad nad lekami i nie widać żadnej poprawy (jest coraz gorzej ze zdrowiem ludzi). Od lat szukają alternatywnego źródła energii, a mi wciąż bateria w laptopie trzyma 2 godziny. Ehh ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ad.4
Praktycznie cały świat ''cywilizowany'' jest poddany praniu mózgu.
Oglądasz wiadomości i reklamy ?
Oglądasz cokolwiek w TV ?
Słuchasz stacji radiowych ?
Kupujesz leki ?
Kupujesz napoje gazowane typu coca cola ?
Czytasz Focus i temu podobne (czasopismo) ?
Uczestniczysz w mszy świętej ?
Utożsamiasz się z jakąś partią polityczną ?
Głosowałeś na wejście Polski do Unii Europejskiej ?
Jesteś za karą śmierci ?
Jesteś za aborcją ?
Wierzysz w zielone ludziki z innej galaktyki ?
Wierzysz, że Ziemia obraca się w około Słońca ?
itp...

Niestety każdy z nas poddawany jest codziennie praniu mózgu. Nawet dziś świadom wielu kłamstw, nie zawsze wiem, kiedy jestem im uległy.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ad.5
Przede wszystkim zacznij szukać:
Mat 10:26 "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione...
Szukaj głównie w internecie i pamiętaj, że prawda zawsze musi być zgodna z naukami Boga. Jeżeli nie jest, to zastanów się, co jest fałszem i dlaczego. 
Osobiście polecam strony i forum p. Henryka Kubika www.zbawienie.com , www.proroctwa.com  i http://www.zbawieniecom.fora.pl/ .
Po drugie nie trać cennego, wolnego czasu na TV  i wyłącz radio w samochodzie. Nic nie stracisz, będziesz spokojniejszy. Zacznij natomiast czytać, a później analizować Biblię. Jeżeli będzie bardzo ciężko, to nie poddawaj się. Zawsze możesz ściągnąć Biblię w wersji audio i słuchać
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ad.6
Prawdą są na pewno nauki Isusa Chrystusa oraz naszego Boga Ojca. Czyli Biblia, ale musisz uważać na fałszywego apostoła Pawła i jego ucznia Łukasza (czyli listy Pawła i Ewangelia Łukasza z Nowego Testamentu).
Po drugie wszystko co jest zgodne z tymi naukami, może być prawdą. Trzeba zawsze analizować i prosić Boga o zrozumienie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz