sobota, 26 lipca 2014

...::: III Wojna Światowa :::...

Mamy olbrzymie dowody na to, że obydwie Wojny Światowe wywował i kontrolował Watykan. Posiadali dokładne plany jak wywołać, jak działać podczas wojny i jaki cel osiągnąć. Przypuszczalnie w owych planach miały swój udział siły demoniczne, które lepiej spodziewały się konsekwencji.Tak samo dzisiaj, plany na 3. WŚ są gotowe i teraz widzimy przeróżne sposoby jej wywołania.
Próbują wywołać je poprzez :
- kryzys finansowy i gospodarczy w danych rejonach; patrz olbrzymie problemy Grecji kilka lat temu.
- małe wojenki na Wschodzie na tle religijnym, wyznaniowym, gdzie giną głównie cywile.
- podejrzenia wśród narodów sąsiadujących
- wszelkie katastrofy i zaginięcia (Smoleńsk, linie Malezyjskie, itp)
- wywołanie wzajemnej nienawiści wśród sąsiadujących narodowości
- imigracje i mieszanie narodowości, kultury i zwyczajów (patrz Trójkolorowa Francja - 20 lat temu Arabowie, muzułmanie i Afrykańczycy to była mniejszość , która pracowała dla Francuzów i mieszkała w blokach. Dzisiaj to już ciężko określić jako mniejszość; to już jest państwo w państwie, które ma lepszy socjal i większe prawa od rodowitego obywatela)
- ataki fałszywego Izraela na Palestynę
- ataki na ludność Ukrainy ( zdjęcia z tych walk i ofiary, są tak drastyczne, że ich nie umieszczę )
- ataki na Syrię, Afganistan i Irak

Media tego nie pokazują, ale we wszystkich tych krajach codziennie giną tysiące ludzi - niewinnych cywilów w tym kobiety i dzieci. Ale póki zło nas nie dotyczy to nikt w ciągu dnia nie zastanawia się nad tym i nie widzi obrazów z tych wojen. To nie są śmierci przez przypadkową bombę czy pocisk; to są zaplanowane ataki.

Czyli dzisiaj na świecie dzieje się bardzo dużo i to wszystko na pozór nie ma sensu. Jednak są to wszelkie próby do wywołania kolejnej wojny ogólnoświatowej, która miałaby na celu wprowadzenie w końcu NWO (Nowy Porządek Świata).

Dlaczego im się nie udaje ?

Wszystko dzięki Bogu, który zaczął już to, na co wszyscy czekamy. Pokieruje teraz wydarzeniami, które mają zniszczyć Watykan tak jak jest w proroctwie Daniela i Jana.Benedykt XVI już abdykował, teraz kolej na Franka. Ich dożywotnie wyroki zostały wydane. Teraz rządy 10 państw muszą zrobić z nimi porządek.

ze strony http://itccs-polski.blogspot.com/
___________________________________________________________________________________________________________
WYROK SĄDU:
Bruksela, 22 lipca 2014

W sprawie oskarżenia przeciwko Jorge Bergoglio et al. (Nr.18072014 – 002)
Wyrok Magistratu Sądu Zwyczajowego, włącznie ze zgodnością większości decyzji i z wyjątkiem jednej odrębnej opinii.

WERDYKT:

Sąd Zwyczajowy oznajmia, że oskarżeni Jorge Mario Bergoglio, Adolfo Nicolas Pachon i Justin Welby są winni wszystkim zarzutom wymienionym w oskarżeniu o działania na szkodę ludzkości oraz osobistemu współudziałowi w handlu dziećmi, torturom i morderstwom dzieci. Wyrok jest prawomocny, zgodnie z Międzynarodowym Prawem Kryminalnym .

W związku z powyższym Sąd skazuje oskarżone osoby na więzienie dożywotnie, bez możliwości pardonu i parolu.  Sąd nakazuje natychmiastowe wykonanie wyroku poprzez powołane Drużyny Międzynarodowego Aresztu Obywatelskiego.

Sad nakazuje także zajęcie posiadłości i odebranie dóbr osobistych oskarżonym osobom, na wieczną utratę, w celu częściowego zadośćuczynienia za ich przestępstwa.
Autorytety Publiczne i Policja są pouczone do niesienia pomocy w aresztowaniach, lub odstąpienia
od przeszkadzania wykonaniu tego WYROKU.

WYROK SĄDU obowiązuje od dzisiejszej daty na podstawie prawomocnego autorytetu Międzynarodowego Prawa Zwyczajowego, jak i „jus gentium” – Prawa Narodów. 

___________________________________________________________________________________________________________
2 komentarze:

  1. Oliwio... potrzebujesz się wyspać ;-) Nie pisz głupstw o Kościele, bo sam Jezus go założył. Nie wiem skąd bierzesz inspiracje do takich przemyśleń, ale jaki "autorytet" by to nie był to wiedź, że Pan Jezus jasno powiedział, że Jego Kościół będzie oparty na Piotrze - skale i nawet bramy piekieł go nie przemogą. Wszystko co w Księdze Apokalipsy odnosi się do Wielkiej Nierządnicy dotyczy dawno upadłego Imperium Rzymskiego, a sama Apokalipsa mówi o tym co spotka Kościół Pana Jezusa od momentu Ukrzyżowania do końca świata, a nie jakąś chwilę przed końcem.

    Ale trochę Cię rozumiem, bo jak jeszcze nie byłem "dostatecznie świadomy wiary" to te same straszne wątpliwości mi się przewijały przez głowę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Łukaszu... Wielka nierządnica to jest właśnie kościół katolicki. I to nie jego Jezus zakładał. Mało wiesz ale szukaj a znajdziesz.

    OdpowiedzUsuń